Propadli jste kouzlu a především úžasným funkcím fitness náramků nebo se na jejich kup teprve chystáte? Představíme vám současně nejpopulárnější a nejlépe hodnocené fitness náramky a krokoměry značky Xiaomi, která se v posledních letech stala tvrdou konkurencí ostatním výrobcům. Ať už je to vysokou kvalitou za dostupnou cenu, jejich jednoduchým designem nebo skvělým doplňujícím funkcím, náramky Xiaomi si rychle našly cestu na vaši ruku a také na náš info blog.

Xiaomi Mi Band 4 – hvězda mezi fitness náramky

Většinu testů a uživatelských recenzí fitness náramků rozhodně vyhrává Xiaomi Mi Band 4, který si rozsahem svých funkcí může zadat i s některými modely smartwatch. Jedná se o velice úšpěšného pokračovatele neméně populární Mi Band 3, oproti níž se může pochlubit kvalitnější rozlišením displaye, novější verzí Bluetooth 5 s delším dosahem a také s ním můžete ovládat hudbu nebo měřit své plavecké dovednosti.

Jeho hlavní výhodou je určitě atraktivní design a gumové pásky, které jsou k dostání s nejrůznějšími motivy a barevnými kombinacemi, skvěle tedy můžete doladit svůj aktuální outfit – pásky jsou navíc naprosto totožné s pásky předchozí verze Mi Band 3. Mimo to vás překvapí celá řada nadstandardních funkcí jako je voděodolnost až do 50 m, díky čemuž dokáže měřit také vaši aktivitu při plavání, nebo inteligentní rozpoznání spánku díky měření tepu. Xiaomi Mi Band 4 tak dokáže nejen rozpoznat kdy spíte a ukázat vám spánkový cyklus, ale také při spánku zapnout funkci omezení vibrací tak, aby vás během noci nic nerušilo. Samozřejmostí je kvalitní display, který je při vyšším nastavení jasu skvěle čitelný i na slunci.

Xiaomi Amazfit Cor 2 se základními fitness funkcemi

Jedná se o další vychytané nositelné příslušenství od Xiaomi, které si můžete opět pořídit za velice atraktivní cenu. Svými funkcemi stále skvěle obstává v porovnání s oblíbenější řadou Mi Band, jeho koupí ovšem určitě nic nezkazíte. Největší rozdíl je zde v technologiích displaye – na rozdíl od Mi Band s AMOLED displayem používá klasický taktéž barevný IPS display, který stále ještě řada uživatelů při výběru preferuje.

Uživatelské rozhraní se od řady Mi Band také téměř v ničem neliší, většina uživatelů si tedy fitness náramek Xiaomi Amazfit Cor 2 tedy vybírá spíše díky jeho masivnějšímu vzhledu a hranatějším tvarům, které mohou působit moderněji. Vybrat si jej můžete v klasické černé, ale také působivé červené nebo modré variantě.

Máte rádi exkluzivní vzhled? Sáhněte po Xiaomi Amazfit Equator

Amazfit Equator je klasický fitness náramek se všemi funkcemi, které k němu patří. Hned na první pohled vás ovšem dostane svými naprosto úžasným designem. Náramek je velice lehký, nenápadný a nebude vám při vašich sportovních aktivitách absolutně překážet. Xiaomi tentokrát zkrátka vsadilo na úplně jinou kartu, kterou se stal luxusní design náramku i celého balení, a ukázalo světu, že i sportovní fitness tracker se může stát stylovým módním doplňkem. Nosit jej navíc můžete nejen na gumovém pásku, ale také s koženým řemínkem nebo jako přívěšek.

Kde koupit náramky Xiaomi?

Pokud jste si již vybrali svůj Xiaomi náramek, zbývá tedy pouze jeho koupě. Určitě však doporučujeme vybírat náramky u českých prověřených prodejců. Na zahraničních serverech sice mohou vycházet levněji, problém však může nastat nejen při vyřizování reklamace, ale především také s jeho jazykovým nastavením, kdy často bývá podporována pouze čínština.