Neustále zamotaný kabel je jen jednou z mnoha nevýhod klasických sluchátek. Ať už jste nadšení sportovci nebo máte jen rádi volnost pohybu bez věčně zavázející šňůry, jsou pro vás bezdrátová sluchátka naprosto ideální volbou. Mrkněte s námi na produkty z této kategorie, které si získaly nejlepší uživatelské hodnocení.

Podle čeho vybírat?

U sluchátek je samozřejmě nejdůležitější kvalita jejich zvuku. Levná sluchátka, která koupíte v rámci pár stokorun vám bohužel nikdy nezajistí tak dokonalý poslech jako jejich dražší konkurenti. Ne vždy je ale cena jediným ukazatelem, kterého bychom si měli všímat.

Nejprve je tedy potřeba si zvolit, zda dáme přednost klasickým velkým sluchátkům nebo budeme preferovat bezdrátové pecky. Druhým ukazatelem by měl být právě kvalitní zvuk, zaměřit bychom se tedy měli nejen na maximální kmitočet, ale také hodnotu Ohmů či Decibelů. A třetí neopomenutelná hodnota, které si musíme všímat, je určitě výdrž jejich baterie na jedno nabití. Pokud si tedy podle těchto kritérií vybereme své osobní finalisty, stačí již doladit jen kompatibilitu s používaným zařízením nebo tvarování samotných sluchátek tak, aby nám v uších správně seděly, nevypadávaly nebo nás naopak netlačily.

Apple AirPods pro všechny jablíčkáře

Mezi nejvydařenější bezdrátová sluchátka patří rozhodně Apple AirPods, která se pyšní úžasnou výdrží – na jedno nabití zvládnou až 24 hodin přehrávání, perfektním zvukem a také vysokou konektivitou. Propojit je můžete nejen se svým iPhonem, ale i s chytrými hodinkami Apple Watch, iPadem nebo Macem, mezi vybranými zařízeními navíc můžete snadno přepínat. Nevýhodou ovšem může být jejich vysoká cena a nemožnost propojení s dalšími operačními systémy.

Samsung Galaxy Buds

Moderní bezdrátová sluchátka, která vás určitě nezklamou. Jedná se o malé nenápadné pecky, které vás nadchnou svou nečekaně vysokou kvalitou zvuku, za kterým stojí tým odborníků z audio společnosti AKG. Oproti Apple AirPods sice nevynikají tak dlouhou výdrží, na jedno nabití zvládnou jen 6 hodin nepřetržitého provozu, nabíjet je však můžete i pomocí bezdrátového sdílení energie z kompatibilního zařízení Galaxy. Jejich novější verze Samsung Galaxy Buds už však svou výdrž téměř zdvojnásobila  a nabízí tak až 11 hodin ničím nerušeného poslechu.

Niceboy na předních příčkách

Značka Niceboy se se svými bezdrátovými sluchátky a dalším příslušenstvím objevila na trhu počátkem roku 2019. Již během několika měsíců si však cenově dostupná sluchátka Niceboy poměrně vysoké kvality získaly celou řadu příznivců a spokojených zákazníků. Mezi jejich nejprodávanější produkty se skvělým hodnocením určitě patří bezdrátová sluchátka Niceboy HIVE podsie, která se pyšní skvělými 15 hodinami poslechu a také vyspělou technologií MaxxBass, která se stará o skvělý jejich zvuk. Pozadu však nezůstávají ani klasická sluchátka přes hlavu Niceboy HIVE nebo ještě lépe hodnocená bluetooth sluchátka Niceboy HIVE 2 Joy.

Kategorie: Hudba