Trápí vás nadbytečná kila po zimním nicnedělání? Nebo potřebujete zahnat domácí nudu a zároveň se udržet v kondici? Ideální volbou pro domácí cvičení je určitě kvalitní běžecký pás, který se stane oblíbenou fitness pomůckou pro celou rodinu.

Podle čeho vybírat běžecký pás?

Nejprve je samozřejmě potřeba si uvědomit, kdo bude běžecký trenažér využívat. Pro aktivní či vrcholové sportovce je potřeba počítat s profi pásem, který bude vybaven veškerými možnými funkcemi pro špičkový trénink, k občasnému kondičnímu užití pro domácí fitness zase postačí jednoduchý i bezmotorový běžecký pás nižší cenové kategorie.

Velice důležitým kritériem při výběru pro většinu z nás bude zajisté jeho cena. Již v rámci několika málo tisíc můžete pořídit velice kvalitní bezmotorový běžecký pás, který bude disponovat základními potřebnými funkcemi, mezi které může patřit měření tepové frekvence i času běhu, ale také možností nastavení sklonu běžecké plochy nebo její dostatečné odpružení. Pokud již ovšem budete chtít motorový běžecký trenažér s celou řadou vychytávek, bude potřeba sáhnout hlouběji do kapsy.

Housefit SPIRO 20 iRun – hvězda  uživatelských recenzí

Hned v několika srovnávacích testech a katalozích se stal běžecký trenažér Housefit SPIRO 20 iRun bezkonkurenčním vítězem. Jedná se o skládací motorový běžecký pás, který vás překvapí celou řadou nadstandardních funkcí a také špičkovou kvalitou na úrovni profi strojů, které znáte z vašeho fitka. Samozřejmostí je elektronicky ovládaný náklon běžecké plochy a také skvělé odpružení, které eliminuje nárazy při běhu. Díky silnému motoru se navíc skvěle hodí také pro těžší osoby a užít si můžete rychlost až 16 km/hod. Milovníci technologií si užijí zase jeho vyspělý tréninkový počítač s přehledným podsvíceným LCD displayem, který vám poskytne veškeré informace o vašem tréninku, umožní přehrávání hudby nebo napojení na tréninkovou aplikaci iConsole+.

Bezmotorový trenažér Master F-04

Nepotřebujete zrovna profi zařízení plné nejrůznějších funkcí a přednastavených programů a dáte přednost levnému, ale přesto kvalitnímu trenažéru? Pak je pro vás bezmotorový běžecký pás Master F-04 tou správnou volbou. Nespornou výhodou jsou jeho malé rozměry a skladnost a samozřejmě také již zmíněná nízká pořizovací cena nebo naprosto tichý chod. Magnetický běžecký pás má velice kvalitní odpružení a opomenout nesmíme také jednoduchý tréninkový počítač, který vám dokáže vypočíst spálené kalorie, aktuální rychlost nebo překonanou vzdálenost.

Zlatá střední cesta s inSPORTline Lavister

Motorový běžecký pás inSPORTline Lavister patří mezi velice kvalitní běžecké pásy se skvělým uživatelským hodnocením, které vás svými pořizovacími náklady nesedřou z kůže. Užijete si s ním perfektní sportovní zážitek, o který se postará prostorná běžecká plocha i spousta praktických funkcí či doplňků. Samozřejmostí je vestavěná kontrola tepové frekvence, překvapí vás LCD fitness počítač na skvělé úrovni , ale také reproduktory pro přehrávání hudby se služným zvukem. Výhodou je pak určitě možnost jeho složení nebo spousta vychytávek, jako jsou držák na tablet či mobil i držák na láhev s pitím.

Kategorie: Sport