Hledáte chytré hodinky, které se stanou neodmyslitelným doplňkem pro každý den? Mrkněte se s námi na neodolatelné Huawei Watch GT2. Těšit se můžete na perfektní a přehledný displej, opravdu dlouhou výdrž a spoustu nadstandardních funkcí. To vše se navíc skrývá za stylovým a elegantním designem, který se skvěle hodí na sport i firemní porady.

Super výdrž a precizní provedení

Chytré hodinky Huawei Watch GT2 se mohou pochlubit až dvoutýdenní výdrží baterie a to při plném denním i nočním provozu. O dlouhou výdrž baterie se stará dvoučipový design a vylepšené algoritmy, které navíc neustále automaticky optimalizují spotřebu energie a tím prodlužují nejen aktuální výdrž baterie, ale také její celkovou životnost.

Dotykový AMOLED displej se vyznačuje nejen velice přesným dotykovým ovládáním, ale také skvělým obrazem, který si stejně dobře užijete i za ostrých slunečních paprsků. Displej má bezrámečkový ciferník a je lemován 3D zakřivením skla. Na toto zaoblení byla použita stejná technologie, která se používá na broušení diamantů, těšit se tedy můžete na opravdu dokonalou řemeslnou práci a displej tak snadno odolává prachu i vodě.  Samozřejmostí je pak spousta podob a zobrazení ciferníků, které můžete přizpůsobit aktuální aktivitě nebo náladě.

Trenéra už potřebovat nebudete!

Opravdu, nyní zvládnete veškeré tréninky mnohem efektivněji a budete mít dokonalý přehled o svých výsledcích i bez drahých kurzů a lekcí. Stejně jako konkurenční hodinky, dokážou samozřejmě také smart watch Huawei Watch GT2 bezchybně měřit váš tep nebo množství spálených kalorií. Nabízí ovšem mnohem více funkcí, které si díky jejich vodotěsnosti můžete užít také ve vodě! Měřit tedy můžete také délku cvičení při používání fitness a posilovacích trenažérů, rychlost pohybu nebo SWOLF – tedy míru efektivity plavání.

To ale zdaleka není vše. Hodinky Huawei Watch GT2 vám na základě nasbíraných údajů z předešlého období samy navrhnou ideální tréninkový plán pro splnění vašich cílů a také zajistí, abyste měli dostatek času pro regeneraci namáhaných svalů. A pokud jste se rozhodli zatočit s nadbytečnými kaloriemi běháním, můžete se těšit na více než 10 běžeckých kurzů. Díky hlasovému vedení vám pomohou snadněji dosáhnout vašeho cíle, oceníte je také při běhu v přírodě či dlouhých závodních tratích – díky zabudované GPS a systému GLONASS budete mít vždy perfektní přehled o tom, v jakém místě či úseku trati se právě nacházíte.

Shrnutí – aneb proč si (ne)koupit Huawei Watch GT2?

Nespornou výhodou, ke které jsme se již přiblížili je určitě využívaný AMOLED displej s nadprůměrně jemným rozlišením, vysokou svítivostí a velkou odolností. Uchvátí vás také elegantní a nadčasový design hodinek a možnost výměny pásků. Hodinky jsou navíc velice lehké a mají samozřejmě zabudovaný mikrofon a reproduktor, dorazí k vám navíc v opravdu stylovém balení, stanou se tedy také skvělým dárkem.

Bohužel však ani hodinky Huawei Watch GT2 nejsou naprosto dokonalé a všimli jsme si několika detailů, které by bylo možné ještě doladit. Jedním z nich je určitě absence funkce NFC pro možnosti plateb či sdílení údajů, dokonalý není ani samotný operační systém se spoustou nedodělků a nemožností přizpůsobení. Ideální pak není ani práce s notifikacemi a více funkcí by mohla nabídnout i doprovodná aplikace. Při koupi je potřeba také vzít v potaz velikost ciferníku, větší 46mm verze nebude zrovna ideálním doplňkem pro útlé dámské zápěstí.