Elegantní design, kombinace ocele s kvalitní kůží a k tomu precizní zpracování s mnoha nadstandardními funkcemi. To vše a ještě mnohem více přináší chytré hodinky Honor MagicWatch 2, které si přes svou krátkou působnost na českém trhu stihly získat celou řadu příznivců a fanoušků. Zajímá vás proč? Pojďte se spolu s námi podívat na jejich základní údaje a vychytané doplňky.

Huawei Watch GT2 nebo Honor Magicwatch 2 ?!

Pokud jste četli náš předchozí článek nebo jste se již při výběru setkali také s Huawei Watch GT2, určitě vám neunikla jejich nápadná podoba. Ta je ovšem zřejmá nejen na první pohled z celkového designu a zpracování, hodinky se velmi podobají také obsaženými funkcemi. Pokud nebudeme zabíhat do větších detailů, jedná se takřka o totožná zařízení, výrazně se liší pouze jejich používaná aplikace. Pokud bychom si tedy měli mezi těmito modely vybírat, asi bychom sáhli po levnější variantě, kterou jsou právě hodinky Honor Magicwatch 2.

Oslnivý displej a precizní zpracování

To, co vás u hodinek Honor Magicwatch 2 určitě na první pohled zaujme, bude jejich stylový design. Nadčasové provedení ciferníku se zkoseným displejem můžete doplnit o elegantní pásek z pravé hovězí kůže, při sportovních aktivitách zase oceníte pohodlnější silikonový náramek. Stejně tak ovšem můžete k hodinkám snadno připojit jakýkoliv běžný pásek či řemínek šířky 22 mm.

Pozadu ovšem nezůstává ani přehledný a jemný AMOLED displej, který je díky svítivostí 800 nitů skvěle čitelný i na ostrém slunci. Využít můžete také pohotovostní ciferník – tedy Always-On režim, který i při neaktivitě zobrazuje na displeji analogový nebo digitální čas jako na klasických hodinkách. Při aktivním režimu si můžete vybírat ze spousty vzhledů ciferníku, které můžete podle aktuální potřeby nebo nálady snadno měnit v aplikaci Health.

Trénujte na souši i pod vodou

Jelikož se jedná nejen o módní wearable doplněk, ale především také o sportovní hodinky, nezapomněli je tvůrci doplnit o celou řadu fitness vychytávek. Vybrat si můžete hned z 15 fitness tréninkových režimů, stejně jako Huawei Watch GT2 disponují hlasovým asistentem pro podporu dosažení cílů nebo běžeckými kurzy. Užít si můžete také relaxační cvičení a díky jejich vodotěsnosti není problém kontrolovat ani vaše plavecké dovednosti. Samozřejmostí jsou pak běžné funkce jako měření tepu a výpočet spálených kalorií, v aplikaci Health pak můžete sledovat vaše kompletní sportovní výkony.

Dlouhá výdrž a rychlé nabíjení

Výrobce uvádí, že můžete hodinky na jedno nabití využívat naplno až 2 týdny. A tentokrát je to opravdu téměř tak. Pokud hodinky běžně zatěžujete, také s nimi spíte a necháváte zapnutý monitoring frekvence, můžete je s klidem využívat na jedno nabití úžasných 10 dnů. Baterku však naopak umí některé funkce rychle vyždímat. Jedná se například o zmíněný pohotovostní režim, rekordmanem je však zapnutá GPS lokace. Ta si dokáže s plně nabitou baterií poradit během několika hodin.